SUNNY LION

Розплідник чихуахуа, Київ, Україна

Про нас

Якщо поруч із людиною йде собака, шлях уже не здається таким безнадійно самотнім.
(Іржі Марек)

kennel chihuahua Sunny Lion
kennel chihuahua Sunny Lion
kennel chihuahua Sunny Lion


Мене звуть Серафін Наталія. Я власник розплідника чихуахуа "SUNNY LION".
Розплідник "Sunny Lion" офіційно зареєстрований у Бельгії (FCI) у 2003 році. За роки роботи розплідник став відомим не лише в Україні, а й за кордоном. Наші цуценята живуть та радують своїх власників у багатьох країнах світу: Україна, Швеція, Франція, Румунія, США, Латвія, Росія, Білорусь, Канада, Бельгія, Чехія, Нідерланди, Фінляндія, Польща. Багато хто з них успішно бере участь у розведенні.
Розплідник розташований у найближчому передмісті, всього кілька кілометрів від столиці України м. Києва. Територія розплідника достатня для щасливого та здорового життя наших підопічних. У нашому розпліднику створені всі умови для правильного утримання, догляду, вирощування цуценят та підготовки собак до виставок. У нас немає собак та цуценят клітинного утримання. Усі собаки повністю забезпечені моціоном та спілкуванням з людьми.
Особливу увагу в розведенні ми приділяємо ПСИХІЦІ, ЗДОРОВ'Ю та ПОРОДНОСТІ. Усі наші племінні собаки мають тести на здоров'я. Щороку наші собаки та випускники нашого розплідника підтверджують свої породні якості на найпрестижніших виставках у різних куточках світу.
Наші чихуахуа – нащадки найкращих представників породи відомих розплідників Європи та Канади, системи FCI, у них коректна анатомія, стійка психіка, вони фізично розвинені та правильно соціалізовані.
Ви завжди можете звернутися до мене з різними питаннями. Я забезпечу Вас необхідною інформацією щодо утримання, годівлі, догляду та ветеринарного обслуговування.

Illustration
 • Кілька слів до покупців цуценят нашого розплідника! 

  Хотілося б звернути увагу на кілька аспектів. Ми не заробляємо на собаках. У нас є свій бізнес, за рахунок якого ми утримуємо своїх тварин. Але, існує думка, і ми з ним абсолютно згодні, що будь-яка породиста тварина має коштувати ДОРОГО. Не настільки дорого, щоб людина, яка бажає купити чотирилапого друга, не змогла її собі дозволити, а настільки, щоб відсіяти всіх тих, хто сьогодні, піддавшись хвилинній слабкості, заводить собі цуценя, а завтра з'ясовує, що його нема на що годувати і просто виганяє тварину на вулицю або віддає її в притулок... Поза всяким сумнівом, більшість покупців - порядні люди, які щиро люблять тварин. Але коли тримаєш на долоні новонароджене цуценятко, дуже хочеться, щоб у нього було щасливе гідне життя з новими власниками. З цієї ж причини, ми не продаємо незнайомим людям собак на умовах співвласності або "під цуценят". НАШ РОЗПЛІДНИК НЕ ПРИТУЛОК ДЛЯ СОБАК - МИ НЕ ПРИЙМАЄМО НІЯКИХ ТВАРИН!
  Ми дбайливо вирощуємо наших цуценят, вакцинуємо за віком, чипуємо, привчаємо до туалету. Всі наші собаки виростають у сім'ї та відрізняються стійкою психікою, міцним здоров'ям та чудовим характером. Пам'ятайте, що Ваш головний помічник - заводчик цуценя! Будь ласка, перш ніж радитися з якогось питання десь і з кимось, поставте це питання вашому заводчику. При купівлі цуценя у нас в розпліднику Ви отримаєте всі необхідні документи, включаючи цуценячу картку зразка КСУ-FCI (яка обмінюється на родовід до 15 міс. віку цуценя через будь-яке відділення Кінологічної Спілки України), ветеринарний паспорт. Вам буде запропоновано укласти договір.
  З нашого боку було б не чесно гарантувати виставкову кар'єру для маленького цуценя, бо кожне цуценя розвивається індивідуально! Ми оцінюємо якість малечі близько 6 тижнів. У цьому віці ми можемо побачити і лише припустити, чи буде щеня багатообіцяючим для шоу, чи він буде прекрасним домашнім улюбленцем. Ми гарантуємо Вам чистоту племінних ліній, відсутність міжпородних схрещувань.
  Домашні улюбленці - ці цуценята вирощуються з таким же ступенем відповідальності та кохання, як їхні перспективні братики та сестрички. Але оскільки вони не підходять для племінної роботи чи виставок, ціна на них набагато демократичніша. Це ідеальний варіант для тих, хто не планує ходити на виставки чи займатися розведенням. Ви отримуєте чистопородного, чудово вирощеного друга за невеликі гроші.
  Якщо вас зацікавило цуценя з нашого розплідника, зателефонуйте та заповніть анкету для майбутніх власників. Не забудьте вказати вашу адресу електронної пошти, номер телефону, WhatsApp або Viber. Ми допоможемо вам вибрати саме того, хто вам більше підходить за вашими запитами та очікуваннями.
  Ми намагатимемося відповісти на всі запити. Іноді це може зайняти кілька днів для відповіді. Ми не продаємо цуценят для перепродажу. Ви завжди можете розраховувати на професійну допомогу, пораду та консультації досвідчених хендлерів, кінологів та ветеринарів! Розплідник разом з Вами зацікавлений у вирощуванні Вами здорового та вихованого песика!

Спасибо!

Я обязательно свяжусь с Вами в скором времени!

Can't send form.

Please try again later.

Завжди відкрита до спілкування!


Пишіть мені у соцмережах або надішліть повідомлення через форму.
Я обов'язково вам відповім!


Наші контакти:
+38-095-214-69-41; +38-067-336-41-15ten.rku%40nifares

Україна, Київська область с. Білогородка