Де купувати цуценя чихуахуа?

Довідка покупцю - ЦЕ ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

Собак породи чихуахуа купувати потрібно лише в розплідниках. Це не дурощі і не прояв якогось снобізму - перш за все, це турбота про власний добробут і добробут свого собаки. Авторитетні розплідники чихуахуа пропонують на реалізацію цуценят, які мають усі характеристики породи чихуахуа. Такі цуценята мають повний пакет документів породистого собаки. Крім того, всі, офіційно зареєстровані розплідники чихуахуа, під час продажу цуценят підписують договір, за яким несуть повну відповідальність за здоров'я та наявність ознак породи у проданого малюка. Це гарантія чесної угоди, коли розплідники чихуахуа продають якісних цуценят і надають власникам необхідні консультації щодо догляду та утримання собак.
Чим може загрожувати придбання вихованця "з нагоди"? Збираючись купити цуценя чихуахуа, Ви можете стати "щасливим володарем" істоти невідомого походження, яка і близько не схожа на представника цієї породи. Звичайно, маленького чіха легко відрізнити від щенят дога чи бульмастифу. Однак, як бути з численним "кланом кімнатних собачок" та метисами усіх мастей? Іноді, розпізнати чистокровного цуценя чихуахуа може лише досвідчений експерт! Справжня породиста чихуахуа має мати документи FCI - Міжнародної Кінологічної організації, яку в Україні представляє одна єдина Кінологічна Спілка України (КСУ). Документи КСУ – це гарантія чистопородності цуценя, вони визнаються у всіх країнах світу. Будьте уважні! Зараз "з'явилося" дуже багато альтернативних організацій. Але жодна з цих організацій не має жодного відношення до FCI.
Провиною усьому є незвичайна популярність породи і, як наслідок, солідна вартість її представників. Сьогодні ФБ буквально заполонений історіями про те, які душевні страждання та грошові витрати принесли людям необдумані рішення придбати цуценя у випадкових людей замість того, щоб звернутися в розплідники чихуахуа. Хворі крихітні істоти, що стали буквально членами сім'ї, незважаючи на їхнє зовсім "непородне" походження, рвуть своїми стражданнями душу власників, вивертаючи їх кишені на дорогі ветеринарні процедури та препарати. Ще одна трагедія - доля тих собак, чиїм "будинком" стала вулиця після того, як вони "не виправдали надій" своїх "господарів". Це, звичайно, більше про людську підлість і зраду, але все ж таки...

Illustration

ЯКИМ ОГОЛОШЕННЯМ НЕ ВАРТО ДОВІРЯТИ:

● НЕ МОЖЕ бути щеня ШОУ-класу в 2-3 місяці - це брехня! Цуценя може бути перспективним, але не більше, при цьому на момент продажу воно не повинно мати якихось не тільки видимих дефектів, але й недоліків.● НЕ ВАРТО серйозно сприймати і запевнення, що всі батьки цуценя супер-чемпіони, тому їх щеня ШОУ, бо якби це було справді так, то й жодних проблем у виведенні відмінної якості собак не існувало!● НЕ ВІРТЕ й оголошенням про продаж цуценят СУПЕР-МІНІ, бо дійсно МІНІ (хибні карлики) у карликових собак народжуються ДУЖЕ рідко! Якщо цуценя генетично карлик, то точно це можна сказати лише біля 4-5 місяців, вік якого має бути підтверджений за його документами! На жаль, життя МІНІ набагато коротше звичайного карликового песика.


● Треба бути уважним і до фотографій, прикріпленим до самих оголошень, т.к. часто перекупники тварин використовують крадені фото чужих красивих породних цуценят Чихуахуа, взятих із сайтів розплідників із різних міст! Іноді навіть можна виявити на одному ресурсі одне і теж фото цуценя у різних авторів оголошень. При цьому часто пропонують зовсім ще маленькі місячні цуценята, збільшуючи їхній вік на словах в 1,5-2 рази і занижуючи їх дійсну вагу.● БУДЬТЕ ПИЛЬНІ - не дайте себе обдурити! Може бути безліч варіантів обману, починаючи від показу фотографії зовсім не того цуценя, яке пропонується насправді до нав'язування вам хворого безпородного цуценя або його помісі!● Часто також занижується справжня вага пропонованих до продажу цуценят, а якщо вага принципова, як варіант – приносити з собою ваги. Але в будь-якому випадку реальні розміри цуценя краще бачити живим!● ПРАКТИКУЄТЬСЯ і фотошоп фотографій цуценят, що продаються, причому до повної їх невпізнанності, як то кажуть "З г..., зроблять цукерку!" Тому, якщо немає можливості побачити цуценя живим, то просіть показати відео в звичайній домашній обстановці. І не вірте великій завантаженості, завжди можна знайти час. А порожні обіцянки мали б вас насторожити!● ПРИ ПОШУКІ відповідного цуценя через інет краще зупинити свій вибір на цуценяті саме з розплідника КСУ, при чому має свій кінологічний сайт, що збільшує гарантію отримання саме того цуценя, яке вам і сподобалося!