Кому підійде чихуахуа?

Чихуахуа – найкраще втілення мрії про собаку

Illustration

● Представницям прекрасної статі, які вважають за краще не розлучатися з песиком і беруть його скрізь із собою. Чихуахуа невтомні, добре переносять дорогу, чудово їздять в автомобілях, слухняно сидять на руках у коханої господині. Якщо Ви любите різні тусовки, то Ви завжди з вашим песиком будете в центрі уваги… Більше того, чихуа готові годинами терпіти такий вихід у світ.
● Самотнім людям похилого віку. З маленьким собачкою-компаньйоном впорається кожен пенсіонер. Такий собака не втече від власника на прогулянці (у місті гуляємо на повідку! з метою безпеки самого песика), не стане гризти меблі та все трощити навколо. Літнім людям так не вистачає уваги та душевного тепла – чихуахуа здатні подарувати це все своєму господареві.

● Лінивим господарям. Чихухахуа входять до десятки порід, рекомендованих людям, які не люблять щоденні багатогодинні прогулянки із собаками. Собачки чудово привчаються до лотка або пелюшки і їх не потрібно вигулювати кілька разів на день. Свою активність чихуахуа можуть спокійно реалізувати в рамках квартири.
●  Власникам кішок, які бажають завести ще й собачку. Чихуахуа добре вживаються в компанії з кішками.
● Сім'ям із дітьми середнього віку, які просять завести собаку. Перехідний вік у дівчаток часто супроводжується бажанням з кимось понянчитися. Чихуахуа чудово підійде для цієї мети.
● Чихуахуа чудово впишеться в сім'ю, яка проживає у малогабаритній квартирі. Собачка-крихта не вимагає багато місця в будинку, складного догляду та великої кількості корму.
Для когось така порода - це просто знахідка!